Grafické práce

Tvorba loga

Ať už se svým podnikáním začínáte od nuly, měníte svůj styl nebo se posouváte dopředu, Vaše logo Vás bude reprezentovat. Můžete samozřejmě využít miliony aplikací, které tvorbu loga nabízí a až potkáte podnikatele se stejným logem, jistě se tomu zasmějete:) Nebo můžeme Vaše logo vytvořit společně, bude originální, vycházet z Vás a Vašeho businessu. K logu dostanete kompletní logomanuál s popisem barev, fontů, barevné varianty a logo ve všech formátech, které potřebujete.

Branding a designmanuál

Značka není jen logo. Překvapte klienty perfektním brandingem – vizuál Vašeho vystupovaní vyladěný do posledního detailu – od loga, přes web, vizitky, reklamní předměty, letáky až po podpis e-mailu. Vše tak, jak chcete, aby Vaše podnikání působilo. Profesionálně? Přátelsky? Rodinně? Je to jen na Vás!

Grafika pro sociální sítě

Máte firemní Facebook, Instagram a další sociální sítě a nechcete, aby působily jako fádní fotoalbum? Pojďme vytvořit šablony pro Vaše příspěvky tak, aby Váš feed ladil s Vaším businessem. Mutace pro jednotlivé kanály jsou samozřejmostí – Posty, Stories, Reels, profilové a úvodní obrázky, reklamy – to vše sladěné a konzistentní. Můžeme také vytvořit jakékoli další grafiky, které potřebujete pro svou prezentaci v online světě.

Webdesign

Při tvorbě webu se můžete vydat cestou použití volně dostupné šablony a „napasovat“ na ní Vaše podnikání, nebo můžete naopak web kompletně přizpůsobit Vám. Navrhnu pro Vás unikátní design, včetně loga, barev a fontů, které vytvoří jednotný vizuální styl a bude prostupovat nejen váš web, ale celé Vaše podnikání.

Propagační předměty

Plánujete event a potřebujete plakáty? Čeká Vás veletrh? Potřebujete rollu-py, vizitky, bannery, letáky? Chcete klienty při schůzce potěšit drobným dárkem nebo překvapit zaměstnance? Vytvořme ideální plakát, originální vzhled Vašeho stánku, jedinečné propagační předměty. Zajistím grafiku a samozřejmě rád pomůžu i s realizací.

Kontakt

Martin Španěl

IČO: 88791386

Chomutov