design manual
Tvorba loga

Design

Chcete nový web? Můžete se vydat cestou použití volně dostupné šablony a „napasovat“ na ní vaše podnikání. Nebo můžete naopak web kompletně přizpůsobit vám. Vytvořím pro vás unikátní design, včetně loga, barev a fontů, který vytvoří jednotný vizuální styl a bude prostupovat nejen váš web, ale celé vaše podnikání.

SEO
Tvorba loga

Optimalizace pro vyhledávače

Když už je člověk na internetu a propaguje své záměry, ve většině případů chce být také viděn a být dobře dohledatelný. V dnešním světě velké konkurence je to kolikrát zásadní faktor úspěchu. Proto je důležité mít vše od začátku správně nastaveno tak, abyste umožnili vyhledávačům vás co nejsnáze najít, případně upřednostnit před ostatními.

Responzivní design
Tvorba loga

Responzivita

Dnes jsme již v době, kdy většina z nás navštěvuje webové stránky na svých mobilech. Proto je dobré nezapomínat na to, aby váš web vypadal dobře i na těchto zařízeních. Protože telefony v některých případech neumí zobrazit obsah ve stejné podobě jako na počítačích, je nutné optimalizovat stránky pro mobilní zařízení zvlášť.

Zabezpečení
Tvorba loga

Zabezpečení

Roboti jsou dnes běžnou součástí našeho online života. Chtějí se nabourat na vaše stránky, do vašich emailových schránek, zasílat spamy, krást data a dělat další nepříjemné a potencionálně nebezpečné činnosti. Proto je důležité tyto záležitosti nepodceňovat. Nic není stoprocentní, roboti a postupy nabourávání se vyvíjejí, ale stejně tak i možnosti obrany proti nim.

Správa webu
Tvorba loga

Správa webu

O web je nutné se po vytvoření starat. Nejen programovací jazyky, ale celé internetové prostředí se neustále aktualizuje. Proto je potřeba, aby i vaše webové stránky neztrácely krok. V opačném případě se mohou projevovat částečnou, nebo i úplnou ztrátou funkčnosti. V tomto případě je dobré mít i patřičné zálohy. Stává se, že někdo, ať už z časových nebo technických důvodů, se nemůže o stránky starat. I zde mohu správu zajistit v podobě vkládaní článků, fotek, aktualizace prostředí atd…

IČO: 88791386

Chomutov