Webdesign
Tvorba webu

Webdesign

Při tvorbě webu se můžete vydat cestou použití volně dostupné šablony a „napasovat“ na ní vaše podnikání, nebo můžete naopak web kompletně přizpůsobit vám. Vytvořím pro vás unikátní design, včetně loga, barev a fontů, který vytvoří jednotný vizuální styl a bude prostupovat nejen váš web, ale celé vaše podnikání.

SEO
SEO

Optimalizace pro vyhledávače

Když je člověk na internetu a propaguje své záměry, ve většině případů chce být také dobře dohledatelný, protože v dnešním světě velké konkurence je to zásadní faktor úspěchu. Proto je důležité mít vše od začátku správně nastaveno tak, abyste umožnili vyhledávačům vás co nejsnáze najít a upřednostnit před ostatními.

Responzivní design
Responzivní web

Responzivita

Dnes jsme již v době, kdy většina z nás navštěvuje webové stránky na svých mobilech a tabletech a tak je dobré nezapomínat na to, aby váš web vypadal dobře i na těchto zařízeních. Protože telefony v některých případech neumí zobrazit obsah ve stejné podobě jako na počítačích, je nutné při tvorbě webu na tyto věci myslet a optimalizovat stránky pro tyto zařízení zvlášť.

Zabezpečení webu
Bezpečnost webu

Zabezpečení webu

Roboti jsou dnes běžnou součástí našeho online života. Ohrožují chod vašeho webu, emailových schránek, zasílají spamy, kradou data a dělají další nepříjemné a nebezpečné činnosti. Proto je důležité tyto záležitosti nepodceňovat. Nic není stoprocentní, roboti a postupy nabourávání se vyvíjejí, ale stejně tak i možnosti obrany proti nim.

Správa webu
Správa webu

Správa webu

Po vytvoření webu je nutné se o něj dále starat, protože nejen programovací jazyky, ale celé internetové prostředí se neustále aktualizuje. Proto je potřeba, aby i vaše webové stránky neztrácely krok. V opačném případě se mohou projevovat částečnou, nebo i úplnou ztrátou funkčnosti. V tomto případě je dobré mít i patřičné zálohy. V mnoha případech se klienti, ať už z časových nebo technických důvodů, nemůžou o stránky starat. I zde mohu správu zajistit v podobě vkládaní článků, fotek, aktualizace prostředí atd…

IČO: 88791386

Chomutov