Tvorba webu

Responzivita

V době, kdy si většina z nás prohlíží webové stránky na svých mobilech a tabletech, je nutné nezapomínat na to, aby váš web vypadal dobře i na těchto zařízeních. Telefony v některých případech neumí zobrazit obsah ve stejné podobě jako na počítačích, i proto je nutné při tvorbě webu na tyto věci myslet a optimalizovat stránky pro tato zařízení zvlášť.
Více v článku ⇒

SEO

Všichni o tom mluví, a málokdo ví, co to je a jak to funguje. Search Engine Optimization – nebo-li optimalizace pro vyhledávače. Dali jste si práci s vytvořením prezentace Vašeho podnikání online. Zajistěte, že Vás internetové vyhledávače nebudou přehlížet, ba dokonce, že Vás upřednostní před konkurencí.
Více v článku ⇒

Zebezpečení webu

Roboti jsou dnes běžnou součástí našeho online života. Ohrožují chod Vašeho webu, emailových schránek, zasílají spamy, kradou data a dělají další nepříjemné a nebezpečné činnosti. Proto je důležité tyto záležitosti nepodceňovat. Nic není stoprocentní, roboti a postupy nabourávání se vyvíjejí, ale stejně tak i možnosti obrany proti nim.
Více v článku ⇒

Webdesign

Při tvorbě webu se můžete vydat cestou použití volně dostupné šablony a „napasovat“ na ní Vaše podnikání, nebo můžete naopak web kompletně přizpůsobit Vám. Navrhnu pro Vás unikátní design, včetně loga, barev a fontů, které vytvoří jednotný vizuální styl a bude prostupovat nejen Váš web, ale celé Vaše podnikání.

Správa webu

Po vytvoření webu je nutné se o něj dále starat, protože nejen programovací jazyky, ale celé internetové prostředí se neustále aktualizuje. Proto je potřeba, aby i Vaše webové stránky neztrácely krok. V opačném případě se mohou projevovat částečnou, nebo i úplnou ztrátou funkčnosti. V tomto případě je dobré mít i patřičné zálohy. V mnoha případech se klienti, ať už z časových nebo technických důvodů, nemůžou o stránky starat. I zde mohu správu zajistit v podobě vkládaní článků, fotek, aktualizace prostředí atd…

WordPress

Webové stránky vytvářím na redakčním systému WordPress, jenž je nejrozšířenějším redakčním systémem na světě. WordPress využívají i největší celosvětové firmy a běží na více než 30% všech webových stránek. Obrovskou výhodou je proto jeho vysoká bezpečnost, neustálá aktualizace a komunitní vývoj. Vlastní uzavřené systémy lokálních firem mohou těchto předností dosáhnout jen velice těžko.

Kontakt

Martin Španěl

IČO: 88791386

Chomutov