Projekt pro realitní kancelář

Nově vznikající společnost vytvářela svou značku od nuly. Začali jsme tedy logem a propracovali jsme se k tvorbě kompletních webových stránek.

První fáze

Klient jasně definoval 4 pilíře svého podnikání – směr, cestu, spolehlivost a jistotu; a přál si v logu zachovat oranžovou barvu. Dle tohoto zadání jsem vytvořil několik prvotních návrhů loga, nejprve s kombinací oranžové a modré, následně oranžové a šedé. Klient si nakonec zvolil verzi s “majákem ukazujícím směr” a kombinaci šedé.

Druhá fáze

V druhé fázi jsem tedy vytvořil logo a logomanuál dle již jasné specifikace tvaru a barev, aby se mohlo co nejdříve začít pracovat na propagačních předmětech, tisknout vizitky apod.

Třetí fáze

Ve třetí fázi jsem začal tvořit web. Přizpůsoboval se co nejblíže klientovým požadavkům jak vizuálně, uživatelsky, tak prakticky např. z hlediska SEO. Dodrželi se barvy a logotyp a krásně tak zapadl do konceptu loga a podnikání.

Projekt pro marketingovou agenturu

Hlavním požadavkem klienta byly webové stránky na základě existujícího loga. Díky oboustranné spokojenosti jsme se propracovali i k tvorbě dalších propagačních materiálů.

První fáze

V první fázi dle již vytvořeného loga jsem začal tvořit webové stránky. Jelikož logomanuál byl hotov, mohl jsem nechat logotyp krásně prostoupit webovýma stránkama klienta. Samozřejmostí bylo, aby stránky byly uživatelsky příjemné, přehledné, splňovaly požadavky na SEO a byly tak perfektní základnou pro široké zaměření této marketingové agentury.

Druhá fáze

V druhé fázi jsem začal tvořit propagační materiály jako vizitky, potisky apod.

Třetí fáze

Protože jsme s klientem našli společnou řeč, naše spolupráce trvá i nadále při přípravě dalších propagačních materiálů jako jsou plakáty, tiskoviny apod.

Ukázky dalších projektů

Webové stránky pro Domov pro osoby se zdravotním postižením

Klient měl webové stránky, kde nebyla možná aktualizace díky zastaralé verzi programovacích jazyků, nefunkčnímu administračnímu rozhraní apod. Vytvořil jsem zcela nové stránky, kde se následně starám o aktualizaci obsahu, jenž bylo jedním z hlavních požadavků klienta.

Webové stránky pro klienta zabývající se realizací přírodních zahrad

Zadáním bylo vytvořit jemné, čisté a v duchu loga vypadající stránky. Zvolil jsem odpovídající paletu barev, obrázkové galerie prostupující celou úvodní stránkou a doplnil o jemnou grafiku podtrhující celý vizuál. S výsledkem byl klient natolik spokojen, že spolupracujeme i na dalších propagačních materiálech jako např. vizitky.

Webové stránky pro Zahradní centrum

Klient měl zastaralé webové stránky, bez možnosti úprav a nežádoucím obsahem, který zbyl z předchozí šablony. Postavil jsem nové stránky, přesně dle zadání klienta s možností jakékoliv editace.

Kontakt

Martin Španěl

IČO: 88791386

Chomutov